sell article

جدید ترین مطالب
بخش بایگانی
 • نویسنده :
 • بازدید : 15 مشاهده

دانلود پژوهش پایانی وب سایت و نرم افزار کلینیک درASP.net بهمراه دکیومنت کامل

 • دانلود پژوهش پایانی وب سایت و نرم افزار کلینیک درASP.net بهمراه دکیومنت کامل
  دانلود پژوهش پایانی وب سایت و نرم افزار کلینیک درASP.net بهمراه دکیومنت کاملدسته: برنامه نویسی
  بازدید: 16 بار
  فرمت فایل: zip
  حجم فایل: 3188 کیلوبایت
  تعداد صفحات فایل: 10

  سورس کد آماده و کامل مربوط به بیمارستان و کلینیک های پزشکی را که برایتان طراحی کرده ایم، شامل دو بخش وب سایت با aspnet و نرم افزار با زبان سی شارپ می باشد میتوانید همراه با فایل پروژه، داکیومنت و بانک اطلاعاتی پروژه را نیز دانلود نمایید نوبت دهی اینترنتی به بیماران بیمارستان ها و مطب ها ایده بسیار جالبی است که جدیدا در اکثر مراکز پزشکی نیز راه ان

  قیمت فایل فقط 15,000 تومان

  خرید

  دانلود پروژه پایانی وب سایت و نرم افزار کلینیک در ASP.net

  سورس کد آماده و کامل مربوط به بیمارستان و کلینیک های پزشکی را که برایتان طراحی کرده ایم، شامل دو بخش وب سایت با asp.net و نرم افزار با زبان سی شارپ می باشد. میتوانید همراه با فایل پروژه، داکیومنت و بانک اطلاعاتی پروژه را نیز دانلود نمایید.

  نوبت دهی اینترنتی به بیماران بیمارستان ها و مطب ها ایده بسیار جالبی است که جدیدا در اکثر مراکز پزشکی نیز راه اندازی شده است.

  با استفاده از این روش، دیگر لازم نیست بیمار برای گرفتن نوبت به کلینیک مراجعه کند و تنها با صرف چند دقیقه از وقت خود می تواند به وب سایت های مربوط به کلینیک و بیمارستان وارد شود و برای دکتری که میخواهد نوبت ویزیت بگیرد.

  در پروژه پایانی وب سایت و نرم افزار کلینیک با Asp و C# شما میتوانید کاربرد این سیستم را به زیبایی درک کنید.

  این سورس کد جالب، در دو بخش وب سایت پذیرش و نرم افزار مدیریت و یا منشی کلینیک آماده شده است، همچنین از بانک اطلاعاتی SQL Serverاستفاده شده است و هر دو بخش وب سایت و نرم افزار پروژه به یک پایگاه داده از داده ها و اطلاعات دسترسی دارند.

  نحوه استفاده از پروژه وب سایت بیمارستان و کلینیک به این صورت است که :

  کاربر پس از وارد شدن به وب سایت کلینیک، باید وارد بخش نوبت دهی شود. در این صفحه، فرمی به نمایش در می آید که کاربر میتواند با انتخاب نوع تخصص بیمار، شماره نظام پزشکی و یا انتخاب نام پزشک که در بخش لیست پزشکان نشان داده است، پزشک مورد نیاز بیماری اش را انتخاب کند و با کلیک روی نمایش نوبت، نام و تخصص دکتر و همچنین نوبتی را که میتواند به آن مراجعه کند (تاریخ و ساعت) را مشاهده میکند و با انتخاب تایید نوبت، وارد پنل دیگری برای وارد کردن اطلاعات کاربر (نام، نام خانوادگی، شماره تلفن همراه و شماره منزل) نوبت خود را برای مراجعه به پزشک ثبت کند. در ضمن پس از ثبت شدن یک کد رهگیری نیز در اختیار کاربر بیمار قرار می گیرد که پس از مراجعه به مطب یا کلینیک مورد نیاز می باشد.

  بخش وب سایت پروژه مربوط به کلینیک به این صورت است:

  کاربر پس از وارد کردن آدرس وب سایت در URL وارد وب سایت بیمارستان میشود. در وبسایت، در بخش بالای صفحه هدر و لوگوی سایت و تاریخ امروز نمایش داده شده است. سایت بیمارستان شامل یک منوی سایدبار سمت راست در تمامی صفحات وب است که با کلیک روی هر بخش منو، محتوای مربوط به آن بخش در صفحه به نمایش در می آید.

  صفحه اصلی : این صفحه جهت خوشامدگویی به کاربران و نمایش اخبار وب سایت کلینیک و پذیرش بیماران طراحی شده است.

  نوبت دهی : این بخش برای گرفتن نوبت از دکتر مورد نظرتان برای بیماری خاصی که دارید، در دسترس شماست.

  انصراف از نوبت : در این صفحه با وارد کردن کد رهگیری که هنگام ثبت نوبت به شما داده شده بود، میتوانید از نوبت خود انصراف دهید و یا آن را با پزشک دیگری با تخصص دیگری عوض کنید.

  لیست پزشکان : در این صفحه لیست کاملی از پزشکان کلینیک (همراه با نام، تخصص، شماره نظام پزشکی ) و همچنین جدولی از زمان و تاریخ حضور پزشکان در کلینیک نمایش داده می شود.

  سوالات : در این صفحه پنلی جهت وارد کردن سوالات کاربران آماده شده است.

  نظرات : در این بخش نیز میتوانید اگر انتقاد و یا نظری داشتید، آن را برای مدیر وب سایت ارسال کنید.

  درباره ما : صفحه درباره ما نیز جهت معرفی وب سایت و اهداف آن طراحی شده است.

  بخش نرم افزاری پروژه نوبت دهی کلینیک به این صورت طراحی شده است که :

  پس از اجرای نرم افزار یک فرم لاگین باز میشود. با وارد کردن admin | admin به عنوان نام کاربری و رمز عبور، میتوانید وارد پنل مربوط به مدیریت اطلاعات کلینیک شوید. لازم به ذکر است که میتوانید رنگ فرم های نرم افزار مدیریت کلینیک را مطابق سلیقه تان تغییر دهید. این کار را با استفاده از کلاس rabbet در کد برنامه سی شارپ میتوانید انجام دهید.

  در پنل مدیریت این امکانات فراهم شده اند:

  نوبت دهی : در بخش مدیریت کلینیک با کلیک روی این قسمت منوی نرم افزار، دو قابلیت نوبت دهی و لغو نوبت های آخر وقت را میتوان انجام داد. در نوبت دهی، براساس پزشکی که مشخص میشود، و تاریخ امروز میتوان لیست افرادی را که نوبت گرفته اند، مشاهده کرد. میتوان با وارد کردن کد رهگیری مراجعه کننده نیز نوبت گرفتن بیمار را چک کرد. در صورت حضور بیمار مورد نظر در ساعت مشخص شده با کلیک روی "حضور" در لیست ،بیمار ویزیت می شود.

  پزشکان : در این بخش از نرم افزار، میتوان پزشک جدیدی را در لیست کارکنان کلینیک با وارد کردن اطلاعات لازم ثبت کرد. و یا میتوان پزشکان را بر اساس شماره نظام پزشکی و یا نام خانوادگی آنها در لیست جست وجو کرد. در ضمن میتوان روز و ساعت کاری آنها را نیز تغییر داد و یا آنها را از لیست حذف کرد.

  سوالات : در این صفحه از برنامه، سوالات ارسالی توسط کاربران وب سایت کلینیک را میتوان مشاهده کرد و آنها را حذف نمود و یا جواب سوال را برای آنها ارسال کرد.

  نظرات : این بخش نیز درست مثل بخش سوالات کاربران است. همچنین در هر دو بخش میتوان سوالات و یا نظرات را بر اساس تاریخ ارسال، جدید و یا همه جست وجو نمود.

  اخبار سایت : در این صفحه، میتوان اخبار جدیدی برای نمایش روی وب سایت ثبت نمود و یا اخبار موجود را مشاهده، حذف و یا جست وجو کرد.

  ابزار : این بخش کاربردی نیز شامل گرفتن پشتیبان از نرم افزار و همچنین دانلود پشتیبان می باشد.

  در پروژه مدیریت کلینیک و بیمارستان ها از قابلیت ها و امکانات برنامه نویسی زیر استفاده شده است:

  Microsoft Visual Studio 2008

  Asp.net

  C#

  SQLServer 2005

  جداول بانک اطلاعاتی SQLServer مربوط به پروژه کلینیک، عبارتنداز:

  nazarat : نظرات کاربران روی وب سایت در این جدول ذخیره می شود.

  news : اخبار سایت کلینیک در این جدول قرار می گیرد.

  pezeshk : اطلاعات کامل پزشکان بیمارستان یا کلینیک در این جدول از پایگاه داده ثبت میشوند.

  rezerv : رزرو های بیماران و کاربران وب سایت در این جدول قرار می گیرند.

  ruz : اطلاعات مربوط به روز و ساعت های کاری پزشکان به همراه ظرفیت پذیرش بیماران در این جدول ذخیره میشود.

  ruzha : روزهای هفته در این جدول ثبت می شوند و در جدول های دیگر از آن استفاده میشود.

  soalat : سوالات پرسیده شده کاربران سایت در این جدول ثبت می گردد.

  takhassos : این جدول اطلاعات و داده های مربوط به تخصص پزشکان درج میشود.

  user : اطلاعات نام کاربری و رمز عبور مدیر در این پست ذخیره میشود.

  قیمت فایل فقط 15,000 تومان

  خرید

  برچسب ها : پژوهش پایانی وب سایت و نرم افزار کلینیک در ASPnet , وب سایت و نرم افزار کلنیک , برنامه نویسی ای اس پی , پژوهش برنامه نویسی

براي توضيحات بيشتر و دانلود کليک کنيد.

download (1)

تظرات ارسال شده